SynNOvator Crea+ 300 kapslí

Nitric Oxide, Nitrix, směsi s Nitric Oxidem kapsle a tablety

Druh Původní cena Sleva Ušetřím Cena Množství

momentálně nedostupný
1 199 Kč 15% 180 Kč 1 019 Kč
Chci ještě lepší cenu
Aby jste získali lepší cenu přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Další informace k produktu SynNOvator Crea+ 300 kapslí

Podrobný popis
SynNOvator Crea+ 300 kapslí

SynNOvator Crea+ je kombinace tři skupin těchto účinných látek - stimulanty produkce oxidu dusnatého - NO, patentovaný kreatin Crea-Trona ® a stimulační látky. Crea-Trona ® je speciální forma dvakrát pufrovaného kreatin monohydrátu navíc obsahující bikarbonát sodný. Jeho výrobcem je německá společnost AlzChem. SynNOvator Crea+ je určen pro sportovce kteří požadují maximální napumpování i zásobení svalů živinami. Díky vysokému obsahu této nové formy kreatinu pak i pro podporu svalového růstu a zvýšení silového výkonu.

SynNOvator Crea+ je určen pro maximalizaci silového výkonu, napumpování svalů, zvýšení intenzity a energizaci tréninku. Efekt tohoto přípravku je dán kombinací tří skupin účinných látek: stimulantů produkce NO (oxidu dusnatého), Crea-Trona ® - dvakrát pufrovaným kreatin monohydrátem spolu s obsahem bikarbonátu sodného a stimulačními látkami. V denní dávce SynNOvator Crea+ je obsaženo 7,2 g stimulantů produkce oxidu dusnatého (4 g argininu AKG, 2 g citrulin malátu a 1,2 g ornitinu), 4 g kreatin monohydrátu Crea-Trona ® (kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu, jako je třeba typicky kulturistické posilování nebo kondiční posilovací cvičení ve fitness centru, čehož dosáhnete při minimální dodávce 3 g kreatinu denně) a 1 g stimulačních a energizačních látek (500 mg guarany a 500 mg theobrominu).

Další informace o firmě SynTech si můžete přečíst ZDE :  SynTech - belgická značka sportovní výživy

Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce.

SLOŽENÍ

SynNOvator Crea+ 300 kapslí

obsahuje: arginin alfa ketoglutarát, Crea-Trona ® - dvakrát pufrovaný kreatin, citrulin malát, želatina, ornitin, Paullinia cupana (guarana), Theobroma cacao (theobromin), stearát hořečnatý, oxid křemičitý

DÁVKOVÁNÍ

SynNOvator Crea+ 300 kapslí

  • v tréninkový den: užívejte 5 kapslí SynNOvator Crea+ ráno na lačný žaludek a 5 kapslí 20 minut před tréninkem
  • v netréninkový den: užívejte 5 kapslí ráno na lačný žaludek a 5 kapslí 20 minut před obědem nebo večeří

Průměrné nutriční informace
v 100 g v 1 dávce 5 kapslí
Energetická hodnota 236 kCal 16,43 kCal
Energetická hodnota 1003 kJ 69,8 kJ
Bílkoviny - proteiny 59 g 4,10 g
Průměrné nutriční informace
Bílkoviny - proteiny


Z hlediska svalového objemu je pro nás nejdůležitější taková bílkovina, která je rychle vstřebatelná a má silný anabolický účinek. Velmi výstižnou odpovědí je poměr bílkovin v lidském mateřském mléce. Jinými slovy je to právě to, na čem jsme „odkojeni“ v období, kdy potřebujeme maximální růstový potenciál. Lidské mléko obsahuje syrovátkovou bílkovinu a kasein v poměru 4 / 1, tedy přesně naopak než je tomu v mléce kravském. Proto je pro nás nejdůležitější v objemovém tréninku právě syrovátková bílkovina, která se vyznačuje velmi rychlou „vstřebatelností“. Pro příklad - pokud přijmeme nalačno 30g syrovátkového proteinu, hladina aminokyselin v krvi dosáhne vrcholu již po jedné hodině a vrátí se na původní úroveň cca po dvou hodinách, to má svůj význam zejména po tréninku, kdy je kladen důraz na rychlý příjem lehce stravitelných bílkovin. Dalším faktorem je silný anabolický účinek syrovátkové bílkoviny, kdy uvedená dávka 30g zvýší až o 68% úroveň syntézy bílkovin.

Doporučené formy pro svalový objem:
Syrovátkový izolát, koncentrát, hydrolyzát, či jejich kombinace ( viz. níže – legenda )
Vícesložková bílkovina, v poměru syrovátková bílkovina / kasein, nebo vaječná bílkovina – 3 až 4 / 1
Večer před spaním je možné dávkovat kasein, nebo mléčný izolát
DIETA, ZPEVNĚNÍ POSTAVY

Pokud je Vašim cílem „shodit“ tuk a zpevnit postavu, je pro Vás naopak nejdůležitější bílkovina, která se vstřebává pomalu a zásobuje tak Vaše tělo potřebnými aminokyselinami po dobu tří až čtyř hodin. Právě kravské mléko má ideální poměr „pomalého“ kaseinu a syrovátky 4 / 1. Ideální formou je tedy v tomto případe mléčný izolát, či přímo kasein. Mléčný izolát nabízí kromě vysokého obsahu pro tělo nepostradatelných (esenciálních) aminokyselin, vysoký obsah bioaktivních peptidů (laktoferin, glykomakropeptidy), které mají pozitivní účinky na zdravotní stav a regeneraci. Kasein je nesporně v této kategorii králem, je znám pro svůj silný antikatabolický účinek: díky pomalému vstřebávání, velmi silně brání odbourávání bílkovin ze svalové hmoty, po dobu až 4 hodin. Nevýhodou kaseinu je těžší stravitelnost (sráží se žaludku během trávení do „zhluků“), proto se vyrábí ve formě vazby na minerál a to nejčastěji vápník, nebo draslík. Právě tyto formy usnadňují jeho stravitelnost a využití. V současné době přichází také na trh nová, revoluční forma micelárního kaseinu, která daný problém doslova eliminuje. Další vhodnou bílkovinou, zejména pro ženy, je sojová bílkovina, opět ve formě sojového izolátu. Sojová bílkovina je po Amaranthu druhá nejplnohodnotnější rostlinná bílkovina, která má deficit esenciální (pro tělo nepostradatelné) aminokyseliny L-methioninu. Mezi její hlavní pozitiva patří vysoký obsah flavonoidů, které mají silné antioxidační a antikancerogenní (protirakovinné) účinky. Často se v tomto případě používají vícesložkové proteinové produkty založené na kombinaci uvedených složek, které jsou případně obohaceny i o vaječný albumin, který je po kaseinu druhou „nejpomalejší“ bílkovinou z hlediska vstřebávání.

Doporučené formy pro dietu, zpevnění postavy:
Kaseinát vápenatý, micelární kasein
Mléčný izolát
Sojový izolát
Kombinace uvedených složek
Legenda - používané formy bílkovin dle čistoty:

- Koncentrát: obsahuje 70 – 85 % bílkovin, zbytek tvoří nežádoucí balastní látky, u mléčných bílkovin např. laktóza. Jedná se o méně kvalitní formu bílkoviny

- Izolát: obsahuje 90 – 98 % bílkovin. Jedná se o vysokokvalitní formu bílkovin.

Poznámka: pokud se daná forma bílkoviny štěpí, vzniká hydrolyzát, pro který je charakteristický vysoký obsah volných, rychle vstřebatelných aminokyselin a jejich řetězců ve formě oligopeptidů a polypeptidů.

Jak již bylo řečeno dříve, bílkoviny, neboli proteiny jsou opravdovým základem nejen posilovacího tréninku. Proteiny jsou totiž v organismu všudypřítomné. Jsou jak častou stavební jednotkou (základ svalů, kostí i vazů), tak především součást všech enzymů, to znamená látek hlídajících a usměrňujících veškeré metabolické pochody (ano, i ty související s posilováním). My se ale nyní nebudeme zabývat metabolismem jako takovým příliš do hloubky a spíš se podíváme na bílkoviny co do jejich příjmu a zhruba si přiblížíme jejich přeměny v organismu a úskalí v jejich požívání ...

Proteiny nejsou ve své podstatě nic jiného než jen řetězec základních stavebních kamenů, a to sice aminokyselin. Takovýchto aminokyselin se v lidském těle vyskytuje 20 (v některých literaturách může být uvedeno 21). Tyto se dělí na neesenciální (tělo je dokáže vyrobit) a esenciální (obsahují některé řetězce, které tělo nedokáže připravit, a tudíž jsme odkázáni na jejich příjem v potravě). Je zajímavé, že pomocí pouhých 20 aminokyselin je možno poskládat nepřeberné množství proteinů jen jejich prostým přeskupením. Tomu se říká stavebnicový princip.
otaznik
Aminokyselinové spektrum
v 1 kapsli v 1 dávce 5 kapslí
Ornithin 120 mg 600 mg
Ostatní a speciální doplňky
v 1 kapsli v 1 dávce 5 kapslí
Citrulin Malate 200 mg 1000 mg
Guarana extrakt 50 mg 250 mg
Ostatní a speciální doplňky
Guarana extrakt


Látka podobná kofeinu, oddaluje nástup únavy, zvyšuje vytrvalost. Spolehlivě dokáže v organizmu vyvolat energizující účinky, které přetrvávají mnohem déle než po konzumaci kávy.
otaznik
Kakaový prášek - Theobroma Cacao 50 mg 250 mg
Crea-Trona ® 400 mg 2000 mg
Ostatní a speciální doplňky
Crea-Trona ®


Pokročilá patentovaná verze kreatinu - dvakrát pufrovaný kreatin
otaznik
Arginin alfa-ketoglutarát 400 mg 2000 mg
Počet dávek v balení, hromadné balení, hmotnost, sazba DPH a další údaje
Celková hmotnost včetně obalu 500 g
Udává celkovou hmotnost výrobku včetně jeho obalu.
otaznik
Hromadné balení 1 ks
Udává počet kusů (kartonové množství) výrobku v hromadném balení (v kartonu)
otaznik
Sazba DPH 15 %
Měrná cena
SynNOvator Crea+ 300 kapslí 339,67 Kč / 100 cps
Alternativní zboží
výrobce: Amix
527
(-10%) 586 Kč
výrobce: Nutrend Compress Expand
od 599
(-24%) 790 Kč
výrobce: Amix
564
(-10%) 627 Kč
Názory, otázky a odpovědi k výrobku Syntech - SynNOvator Crea+ 300 kapslí

Ke zboží SynNOvator Crea+ 300 kapslí nebyla otevřena žádná diskuze,otázka ani odpověď. Buďte první.
Napište Váš příspěvek, otázku či recenzi.

Změna popisu a složení zboží, fotografií a cen vyhrazena. Etiketa výrobku a jeho balení se může lišit od zobrazené verze v závislosti na aktuálním balení od výrobce

košík
0 kusů
0
NOVINKY

MSM Powder 250g

MSM Powder 250g
299 Kč

Synefrin Multi 100 tablet

Synefrin Multi 100 tablet
189 Kč
(-10%) 210 Kč
377 461 999, 373 701 730


Použité obrázky jsou ze serveru
Copyright (c) 123RF Stock Photos