SynNOvator Beta+ 300 kapslí

Nitric Oxide, Nitrix, směsi s Nitric Oxidem kapsle a tablety

Druh Původní cena Sleva Ušetřím Cena Množství

momentálně nedostupný
1 099 Kč 15% 165 Kč 934 Kč
Chci ještě lepší cenu
Aby jste získali lepší cenu přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Další informace k produktu SynNOvator Beta+ 300 kapslí

Podrobný popis
SynNOvator Beta+ 300 kapslí

SynNOvator Beta+ je speciální kombinace tři skupin účinných látek - stimulanty produkce oxidu dusnatého - NO, beta alanin a stimulační látky. Beta alanin - zabraňuje produkci kyseliny mléčné - je takzvaným prekurzorem vitamínu pantothenové kyseliny a součástí peptidů anserinu a karnosinu. Beta alanin napomáhá stabilizovat svalové pH tak, že absorbuje ionty vodíku, které se uvolňují ve svalových vláknech během tréninku. SynNOvator Beta+ je vhodný pro sportovce kteří požadují maximální napumpování i zásobení svalů živinami a dále slouží pro zlepšení a urychlení regenerace po tréninku.

SynNOvator Beta+ je určen pro napumpování svalů, zvýšení intenzity a energizaci tréninku. Efekt tohoto přípravku je dán kombinací tří skupin účinných látek: stimulantů produkce NO (oxidu dusnatého), beta alaninu a stimulačních látek. V denní dávce SynNOvator Beta+ je obsaženo 7,2 g stimulantů produkce oxidu dusnatého (4 g argininu AKG, 2 g citrulin malátu a 1,2 g ornitinu), 4 g beta alaninu a 1 g stimulačních a energizačních látek (500 mg guarany a 500 mg theobrominu).

Další informace o firmě SynTech si můžete přečíst ZDE :  SynTech - belgická značka sportovní výživy

Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce.

SLOŽENÍ

SynNOvator Beta+ 300 kapslí

obsahuje: arginin alfa ketoglutarát, beta alanin, citrulin malát, želatina, ornitin, Paullinia cupana (guarana), Theobroma cacao (theobromin), stearát hořečnatý, oxid křemičitý

DÁVKOVÁNÍ

SynNOvator Beta+ 300 kapslí

  • v tréninkový den: užívejte 5 kapslí SynNOvator Beta+ ráno na lačný žaludek a 5 kapslí 20 minut před tréninkem
  • v netréninkový den: užívejte 5 kapslí ráno na lačný žaludek a 5 kapslí 20 minut před obědem nebo večeří

Průměrné nutriční informace
v 100 g v 1 dávce 5 kapslí
Energetická hodnota 366 kCal 25,47 kCal
Bílkoviny - proteiny 91,5 g 6,37 g
Průměrné nutriční informace
Bílkoviny - proteiny


Z hlediska svalového objemu je pro nás nejdůležitější taková bílkovina, která je rychle vstřebatelná a má silný anabolický účinek. Velmi výstižnou odpovědí je poměr bílkovin v lidském mateřském mléce. Jinými slovy je to právě to, na čem jsme „odkojeni“ v období, kdy potřebujeme maximální růstový potenciál. Lidské mléko obsahuje syrovátkovou bílkovinu a kasein v poměru 4 / 1, tedy přesně naopak než je tomu v mléce kravském. Proto je pro nás nejdůležitější v objemovém tréninku právě syrovátková bílkovina, která se vyznačuje velmi rychlou „vstřebatelností“. Pro příklad - pokud přijmeme nalačno 30g syrovátkového proteinu, hladina aminokyselin v krvi dosáhne vrcholu již po jedné hodině a vrátí se na původní úroveň cca po dvou hodinách, to má svůj význam zejména po tréninku, kdy je kladen důraz na rychlý příjem lehce stravitelných bílkovin. Dalším faktorem je silný anabolický účinek syrovátkové bílkoviny, kdy uvedená dávka 30g zvýší až o 68% úroveň syntézy bílkovin.

Doporučené formy pro svalový objem:
Syrovátkový izolát, koncentrát, hydrolyzát, či jejich kombinace ( viz. níže – legenda )
Vícesložková bílkovina, v poměru syrovátková bílkovina / kasein, nebo vaječná bílkovina – 3 až 4 / 1
Večer před spaním je možné dávkovat kasein, nebo mléčný izolát
DIETA, ZPEVNĚNÍ POSTAVY

Pokud je Vašim cílem „shodit“ tuk a zpevnit postavu, je pro Vás naopak nejdůležitější bílkovina, která se vstřebává pomalu a zásobuje tak Vaše tělo potřebnými aminokyselinami po dobu tří až čtyř hodin. Právě kravské mléko má ideální poměr „pomalého“ kaseinu a syrovátky 4 / 1. Ideální formou je tedy v tomto případe mléčný izolát, či přímo kasein. Mléčný izolát nabízí kromě vysokého obsahu pro tělo nepostradatelných (esenciálních) aminokyselin, vysoký obsah bioaktivních peptidů (laktoferin, glykomakropeptidy), které mají pozitivní účinky na zdravotní stav a regeneraci. Kasein je nesporně v této kategorii králem, je znám pro svůj silný antikatabolický účinek: díky pomalému vstřebávání, velmi silně brání odbourávání bílkovin ze svalové hmoty, po dobu až 4 hodin. Nevýhodou kaseinu je těžší stravitelnost (sráží se žaludku během trávení do „zhluků“), proto se vyrábí ve formě vazby na minerál a to nejčastěji vápník, nebo draslík. Právě tyto formy usnadňují jeho stravitelnost a využití. V současné době přichází také na trh nová, revoluční forma micelárního kaseinu, která daný problém doslova eliminuje. Další vhodnou bílkovinou, zejména pro ženy, je sojová bílkovina, opět ve formě sojového izolátu. Sojová bílkovina je po Amaranthu druhá nejplnohodnotnější rostlinná bílkovina, která má deficit esenciální (pro tělo nepostradatelné) aminokyseliny L-methioninu. Mezi její hlavní pozitiva patří vysoký obsah flavonoidů, které mají silné antioxidační a antikancerogenní (protirakovinné) účinky. Často se v tomto případě používají vícesložkové proteinové produkty založené na kombinaci uvedených složek, které jsou případně obohaceny i o vaječný albumin, který je po kaseinu druhou „nejpomalejší“ bílkovinou z hlediska vstřebávání.

Doporučené formy pro dietu, zpevnění postavy:
Kaseinát vápenatý, micelární kasein
Mléčný izolát
Sojový izolát
Kombinace uvedených složek
Legenda - používané formy bílkovin dle čistoty:

- Koncentrát: obsahuje 70 – 85 % bílkovin, zbytek tvoří nežádoucí balastní látky, u mléčných bílkovin např. laktóza. Jedná se o méně kvalitní formu bílkoviny

- Izolát: obsahuje 90 – 98 % bílkovin. Jedná se o vysokokvalitní formu bílkovin.

Poznámka: pokud se daná forma bílkoviny štěpí, vzniká hydrolyzát, pro který je charakteristický vysoký obsah volných, rychle vstřebatelných aminokyselin a jejich řetězců ve formě oligopeptidů a polypeptidů.

Jak již bylo řečeno dříve, bílkoviny, neboli proteiny jsou opravdovým základem nejen posilovacího tréninku. Proteiny jsou totiž v organismu všudypřítomné. Jsou jak častou stavební jednotkou (základ svalů, kostí i vazů), tak především součást všech enzymů, to znamená látek hlídajících a usměrňujících veškeré metabolické pochody (ano, i ty související s posilováním). My se ale nyní nebudeme zabývat metabolismem jako takovým příliš do hloubky a spíš se podíváme na bílkoviny co do jejich příjmu a zhruba si přiblížíme jejich přeměny v organismu a úskalí v jejich požívání ...

Proteiny nejsou ve své podstatě nic jiného než jen řetězec základních stavebních kamenů, a to sice aminokyselin. Takovýchto aminokyselin se v lidském těle vyskytuje 20 (v některých literaturách může být uvedeno 21). Tyto se dělí na neesenciální (tělo je dokáže vyrobit) a esenciální (obsahují některé řetězce, které tělo nedokáže připravit, a tudíž jsme odkázáni na jejich příjem v potravě). Je zajímavé, že pomocí pouhých 20 aminokyselin je možno poskládat nepřeberné množství proteinů jen jejich prostým přeskupením. Tomu se říká stavebnicový princip.
otaznik
Energetická hodnota 1555 kJ 108,2 kJ
Aminokyselinové spektrum
v 1 kapsli v 1 dávce 5 kapslí
Ornithin 120 mg 600 mg
Ostatní a speciální doplňky
v 1 kapsli v 1 dávce 5 kapslí
Beta Alanin - CarnoSyn® 400 mg 2000 mg
Citrulin Malate 200 mg 1000 mg
Guarana extrakt 50 mg 250 mg
Ostatní a speciální doplňky
Guarana extrakt


Látka podobná kofeinu, oddaluje nástup únavy, zvyšuje vytrvalost. Spolehlivě dokáže v organizmu vyvolat energizující účinky, které přetrvávají mnohem déle než po konzumaci kávy.
otaznik
Kakaový prášek - Theobroma Cacao 50 mg 250 mg
Arginin alfa-ketoglutarát 400 mg 2000 mg
Počet dávek v balení, hromadné balení, hmotnost, sazba DPH a další údaje
Celková hmotnost včetně obalu 500 g
Udává celkovou hmotnost výrobku včetně jeho obalu.
otaznik
Hromadné balení 1 ks
Udává počet kusů (kartonové množství) výrobku v hromadném balení (v kartonu)
otaznik
Sazba DPH 15 %
Měrná cena
SynNOvator Beta+ 300 kapslí 311,33 Kč / 100 cps
Alternativní zboží
výrobce: Musclesport
431
(-15%) 507 Kč
výrobce: Nutrend Compress Expand
od 599
(-24%) 790 Kč
výrobce: Amix
564
(-10%) 627 Kč
Názory, otázky a odpovědi k výrobku Syntech - SynNOvator Beta+ 300 kapslí

Ke zboží SynNOvator Beta+ 300 kapslí nebyla otevřena žádná diskuze,otázka ani odpověď. Buďte první.
Napište Váš příspěvek, otázku či recenzi.

Změna popisu a složení zboží, fotografií a cen vyhrazena. Etiketa výrobku a jeho balení se může lišit od zobrazené verze v závislosti na aktuálním balení od výrobce

košík
0 kusů
0
NOVINKY

Oat Mash 2000g

Oat Mash 2000g
299 Kč
(-25%) 399 Kč

Psyllium 300g

Psyllium 300g
206 Kč
(-10%) 229 Kč
377 461 999, 373 701 730


Použité obrázky jsou ze serveru
Copyright (c) 123RF Stock Photos