Home > Iontové nápoje > tekuté > Jodaqua L-Carnitine 1500 Slim double 500ml

Jodaqua L-Carnitine 1500 Slim double 500ml

Iontové nápoje - tekuté

Druh Původní cena Sleva Ušetřím Cena Množství

momentálně nedostupný
48 Kč 10% 5 Kč 43 Kč
Chci ještě lepší cenu
Aby jste získali lepší cenu přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Další informace k produktu Jodaqua L-Carnitine 1500 Slim double 500ml

Podrobný popis
Jodaqua L-Carnitine 1500 Slim double 500ml

IODICA řešení pro všechny věkové kategorie

V dospělosti ovlivňuje jod hlavně činnost štítné žlázy a tím produkci jejích hormonů. Jod ovlivňuje únavnost, pracovní nasazení, obranyschopnost organismu, plodnost u mužů i žen. Hladiny jodu ovlivňují koncentraci, reflexy, tělesnou hmotnost u mužů i žen, sexuální aktivitu. Jod pozitivně ovlivňuje imunitní systém člověka.
Ženy v reproduktivním věku jsou jednou z nejzranitelnějších skupin. Jod je pro ženy v reproduktivním věku důležitý pro schopnost donosit plod a následně zajistí správnou funkci štítné žlázy dítěte po narození. Jod zajišťuje i schopnost otěhotnět a zabrání spontánnímu potratu v těhotenství.
Jod má také zásadní roli v raném růstu a vývoji orgánů, především mozku, zejména v období nitroděložního vývoje plodu a prvního roku života dítěte. V dětství má jod nezastupitelnou roli při vyzrávání nervové soustavy a inteligenčního vývoje.

BIO AKTIVNÍ JÓD obsažený ve funkčních nápojích slouží i jako PŘÍRODNÍ BIO KONZERVANT a proto produkty NEOBSAHUJÍ regulátory, konzervanty a umělá sladidla,
které zatěžují organismus a zabraňují vstřebávání účinných látek.
Bohaté na přirozený obsah solí a minerálů.

  • způsobuje rychlý  metabolismus, čímž dodává energii při cvičení přirozenou cestou právě odbouráváním zásob tuků
  • podporuje rychlejší přísun kyslíku do buněk
  • slouží jako prevence před selháním srdce, cévními chorobami nebo onemocněním ledvin

Funkční nápoje jsou určeny pro:

  • vrcholové manažery se zvýšenou stresovou zátěží a pracovníky se zvýšenou fyzickou zátěží,
  • těhotné a kojící matky, děti všech věkových kategorií,
  • vrcholové sportovce a aktivně žijící lidi

SLOŽENÍ

Jodaqua L-Carnitine 1500 Slim double 500ml

obsahuje: Nesycený nápoj , složení: pramenitá voda , BIO přírodní jódový koncentrát ( BIO PJK ) získaný z 329 m hlubinného vrtu Šenov , ČR . Jód ve formě KI , NaI , KIO3 , NaIO3 . Doporučená denní dávka ( DDD ) jódu pro dospělého člověka je 150μg . Nepřekračujte DDD . Skladujte bez přístupu přímého slunečního záření , ukládejte mimo dosah dětí . Po otevření spotřebujte do 48 hodin . 500ml láhev obsahuje 100μg BIO PJK , což představuje 66,66 % z DDD

DÁVKOVÁNÍ

Jodaqua L-Carnitine 1500 Slim double 500ml

Vezměte kdykoliv v průběhu dne.

 

Vitamíny a minerály
ve 100 ml v jedné lahvi 500 ml
Draslík 3,24 mg 16,2 mg
Vitamíny a minerály
Draslík


Draslík spolu se sodíkem patří mezi biogenní prvky a poměr jejich koncentrací v buněčných tekutinách je významným faktorem pro zdravý vývoj organizmu. Draslík udržuje napětí svalů, snižuje krevní tlak, je přirozeným diuretikem.

Draslík je alkalický kov, patří k nejdůležitějším elektrolytům, je hlavním kationem obsaženým v nitrobuněčných tekutinách. Má nenahraditelný fyziologický význam při přenosu nervových signálů, kontrole svalové kontrakce udržování normálního krevního tlaku.
Pomáhá snižovat krevní tlak, také může pomáhat v prevenci hypertenze, mozkových i srdečních příhod. Nedostatkem může být vyvolána svalová slabost a nauzea. K závažnému nedostatku může dojít u lidí užívajících silná diuretika: Nízká hladina může vést až k srdečnímu selhání. Zdrojem je čerstvá zelenina, ovoce (meruňky, brambory, pomeranče), maso drůbež, mléko, jogurty. Potřeba-
Pro dospělé se doporučuje příjem 3500 mg draslíku denně. Dostatečná hladiny draslíku v krvi je důležitá např. u pacientů s „odvodňovací“ léčbou (diuretika). Nemá žádné nežádoucí efekty. Příznaky nedostatku draslíku zahrnují- svalovou slabost a únavu, psychickou podrážděnost, nauzeu, poruchy srdečního rytmu, problémy se svalovou kontrakcí a koordinací. Nízká hladina může vést až k srdečnímu selhání.

Funkce:

- hladiny draslíku a sodíku resp. jejich rovnováha má význam pro kontrolu nervových funkcí, svalových kontrakcí, stabilního krevního tlaku, pravidelný srdeční rytmus a přenos elektrochemických impulzů.
- draslík se podílí na funkci enzymových systému a ovlivňuje funkci ledvin.
- draslík jako elektrolyt se účastní utváření acido-basické rovnováhy v krvi a osmotické rovnováhy mezi tělesnými buňkami a okolní tekutinou.
otaznik
Chloridy 129,4 mg 647 mg
Hořčík 3,46 mg 17,3 mg
Vitamíny a minerály
Hořčík


Hořčík je důležitý pro správnou činnost svalů a nervů, , ale i pro uvolňování energie z glukózy a pro správnou stavbu kostí. Udržuje v dobrém stavu oběhový systém a je prevencí infarktu.Mírní deprese a přispívá ke zdravým zubům.

Tento minerál je nepostradatelný pro řadu tělesných funkcí, včetně přenosu nervových impulsů, tvorby zubů a kostí a svalových stahů. Hořčík je nezbytný pro velký počet biochemických reakcí v rámci metabolismu. Aktivuje více než 300 enzymů, je důležitý pro tvorbu energie, stabilizuje buněčné membrány, je velmi důležitý jako faktor přenosu vedení, působí proti poruchám srdečního rytmu.
Důležitý ve sportu jako ochranný prostředek. Lidské tělo obsahuje 25 g. Nejbohatší na hořčík je kostra, mozek, srdeční sval, játra a ledviny, dále je v ořechách, banánech, rýži, obilninách a listové zelenině. Jeho nedostatek může vést neuromuskulární dysfunkci.Doporučená dávka je 300-maximálně 350 mg/den. Nesmí být podáván při porušené funkci ledvin a pomalém chodu srdce. Následky nedostatku hořčíku- bolesti hlavy, poruchy spánku, podrážděnost, svalové křeče, nedostatek vápníku, premenstruální syndrom, deprese, obtíže se soustředěním, zvýšený krevní tlak, průjem a zácpa.
Pozor na rizikové skupiny, kterými je těhotenství, kojení, velké sportovní výkony, postižení střev, antikoncepce, vysoký příjem vápníku, bílkovin, mentální anorexie a cukrovka.
otaznik
Mangan 0,001 mg 0,01 mg
Vitamíny a minerály
Mangan


Dlouhodobý nedostatek manganu v potravě vede především k problémům v cévním systému, protože dochází k nežádoucím změnám v metabolizmu cholesterolu a jeho zvýšenému ukládání na cévní stěnu.

Tento stopový prvek je důležitý pro využití různých vitaminů, např. vitaminu C. Též je nutný pro tvorbu bílkovin, cukrů, tuků a cholesterolu a metabolické procesy v kostech a nervové tkáni.
Mangan je obsažen v zelenině, celozrnných výrobcích, ovoci, hřebíčku a zázvoru, kávě a chaluhách. Hrubý nedostatek nebyl popsán, ale z deficitů na metabolických jednotkách je zřejmé, že minerál je důležitý pro udržení integrity kůže a kostí, menstruační cyklu a metabolismus cholesterolu.
otaznik
Sodík 13,38 mg 66,9 mg
Vápník 30,88 mg 154,4 mg
Vitamíny a minerály
Vápník


Vápník patří mezi biogenní prvky, které jsou nezbytné pro všechny živé organismy. V tělech obratlovců je základní součástí kostí a zubů, nachází se ale i ve svalech, krvi a dalších tělesných tkáních.

Jeden z nejznámějších a nejužívanějších minerálů 2% celkové hmotnosti těla.. V moderní stravě (s výjimkou některých mléčných produktů) jej bývá nedostatek.Vápník je základní součástí kostí a zubů, kterým pomáhá zajišťovat pevnost a tvar. Relativně malé množství je obsaženo v krevní plasmě, kde asistuje při přestupu živin buněčnými membránami. Je také nezbytný pro správnou krevní srážlivost, hojení ran a činnost svalů. Dostatečný a dlouhodobý příjem dobře využitelné formy vápníku je důležitou prevencí v boji proti osteoporóze. Nelezneme jej v mléčných výrobcích, zelenině a ovoci. Dávkování 800 mg/den.
Nesmí být podáván při snížené funkci ledvin, zvýšené hladině vápníku, předávkováním vitaminu D. Nedostatek vápníku se projevuje únavou, poruchou srážení krve a podrážděností.
Vysoké dávky mohou vést k předávkování zácpa nebo průjem.

Rizikové skupiny:

- děti, dospívající, starší lidé (snížené vstřebávání vápníku)
- těhotenství, kojení
- užívání léků (projímadla, tetracykliny, antacida)
- vysoký příjem fosforu (limonády, omáčky) a živočišných bílkovin (dochází k okyselení vnitřního prostředí a vápník je tělem používán k neutralizaci kyselosti), volné mastné kyseliny (tvorba rozpustných komplexů s vápníkem), čaj, špenát, rebarbora
- menopauza
- akutní zánět slinivky břišní
- porucha vstřebávání (Crohnova nemoc)
- nedostatek vitaminu D (zejména starší lidé)
otaznik
Hydrogenuhličitan vápenatý - HCO3 0,48 mg 2,4 mg
Bromidy 1,06 mg 5,3 mg
Jodidy 0,02 mg 0,1 mg
Fluoridy 30,49 mg 152,45 mg
Dusitany 0,02 mg 0,1 mg
Počet dávek v balení, hromadné balení, hmotnost, sazba DPH a další údaje
Počet dávek v balení 1
Udává počet jednotlivých dávek výrobku v balení.
otaznik
Celková hmotnost včetně obalu 560 g
Udává celkovou hmotnost výrobku včetně jeho obalu.
otaznik
Hromadné balení 16 ks
Udává počet kusů (kartonové množství) výrobku v hromadném balení (v kartonu)
otaznik
Sazba DPH 15 %
Měrná cena
Jodaqua L-Carnitine 1500 Slim double 500ml 8,60 Kč / 100 ml
Alternativní zboží
výrobce: Nutrend
18
(-10%) 20 Kč
výrobce: LD Health Active
39
(-11%) 44 Kč
výrobce: Aminostar
349
(-19%) 433 Kč
Názory, otázky a odpovědi k výrobku LD Health Active - Jodaqua L-Carnitine 1500 Slim double 500ml

Ke zboží Jodaqua L-Carnitine 1500 Slim double 500ml nebyla otevřena žádná diskuze,otázka ani odpověď. Buďte první.
Napište Váš příspěvek, otázku či recenzi.

Změna popisu a složení zboží, fotografií a cen vyhrazena. Etiketa výrobku a jeho balení se může lišit od zobrazené verze v závislosti na aktuálním balení od výrobce

košík
0 kusů
0
NOVINKY

Collagen tabs 500 tablet

Collagen tabs 500 tablet
509 Kč
(-10%) 565 Kč

vitamín D3 10mcg 100 tablet

vitamín D3 10mcg 100 tablet
74 Kč
(-10%) 82 Kč
377 461 999, 373 701 730


Použité obrázky jsou ze serveru
Copyright (c) 123RF Stock Photos