Home > Masážní, bylinné emulze, kosmetika > kosmetické přípravky > Magnéziový olej sensi spray 150ml

Magnéziový olej sensi spray 150ml

Kosmetické přípravky

Druh Původní cena Sleva Ušetřím Cena Množství

momentálně nedostupný
387 Kč 0% 0 Kč 387 Kč

Další informace k produktu Magnéziový olej sensi spray 150ml

Podrobný popis
Magnéziový olej sensi spray 150ml
Pro citlivou pleť

Magnézium je přírodní minerál, který má mnoho pozitivních účinků na ogranismus.  Má vliv na celkovou pohodu, zdraví, kůže a kostí. Dostatek hořčíku má značný vliv na celkovou čilost, odolnost proti únavě,  regeneraci a detoxifikaci organismu.

Složení Magnéziového Oleje Sensi Spray je formulováno tak, aby dodal tělu tento životně důležitý minerál a zároveň byl velmi šetrný a jemný k pokožce. Do roztoku se sníženým obsahem přírodního chloridu hořečnatého byl přidán OptiMSM ® – dimethylsulfon, jediná MSM, která je průběžně zkoušena americkou FDA a označena jako GRAS ( Generally Recognized As Safe ). Tedy označena jako zcela bezpečná čistá a bezpečná.

OptiMSM ® – dimethylsulfon je nejčistší přirozeně vyskytující se zdroj síry. MSM je jedním ze základních prvků, které jsou obsaženy ve všech živých organismech. MSM má velmi prospěšný vliv na pleť, vlasy, nehty, svaly kouby. Magnéziový Olej Sensi Spray je šetrný k citlivé pokožce a díky obsahu OptiMSM ® je pokožka zdravější a pružnější.

EasyBody™ Magnéziový Olej Sensi je vhodný i pro užití ve sportu a neobsahuje žádnou složku, která je uvedena na seznamu zakázaných látek WADA 2017.

EasyBody™ Magnéziový Olej Sensi Spray je 100 % přírodní výrobek.

Magnézium pomáhá tělu vstřebávat vápník, který je důležitý pro zpevňování a posilování měkkých tkání a svalů. Když se ve starší době kamenné lidské tělo formovalo do dnešní podoby, mělo poměr vápníku a hořčíku 1:1. Důsledkem dnešních stravovacích návyků, zejména západní kultury, je tento poměr až 20:1. Magnéziový Olej  pomáhá vyrovnat tento deficit způsobený moderní stravou a stresujícím životním stylem.

Klinické testy ukázaly, že hořčík, který se do těla absorbuje kůží transdermálně vyživuje každou buňku. Jiná studie provedená v UK ukázala, že Magnéziový Olej zvyšuje množství hořčíku v buňkách pětkrát rychleji než orální tablety a kapsle.

Magnéziový Olej Sensi Spray je formulován tak,  aby dodal tělu tento životně důležitý minerál a zároveň byl velmi šetrný a jemný k pokožce. Do roztoku se sníženým obsahem přírodního chloridu hořečnatého byl přidán OptiMSM ®.

OptiMSM ® – dimethylsulfon je nejčistší přirozeně vyskytující se zdroj síry. MSM je jedním ze základních prvků, které jsou obsaženy ve všech živých organismech. MSM má velmi prospěšný vliv na pleť, vlasy, nehty, svaly kouby. Magnéziový Olej Sensi Spray je šetrný k citlivé pokožce a díky obsahu OptiMSM ® je pokožka zdravější,  jemnější  a pružnější.

Magnéziový Olej Sensi Spray je univerzální přípravek. Jeho unikátnost spočívá v tom, že může být užíván kýmkoli. Sprej doporučujeme i ženám během těhotenství, mateřství, dětem, diabetikům, celiakům, veganům i vegetariánům.

SLOŽENÍ

Magnéziový olej sensi spray 150ml

Obsah složek : na jednu dávku ( 10 postřiků – 1,87 ml )

Hořčík 131 mg 76 % DDD

Další složky : čištěná voda

INCI : Aqua, Magnesium chloride hexahydrate, OptiMSM ® – dimethylsulfon

DÁVKOVÁNÍ

Magnéziový olej sensi spray 150ml

EasyBody™ Magnéziový Olej Sensi Spray je všestranný sprej, který může být nanášen na jakoukoli část lidského těla za účelem zvýšení celkové hladiny hořčíku.

Pro dobrý celkový zdravotní stav doporučujeme užívat až 10  nástřiků Magnéziového Oleje Sensi denně. Nejjednodušší způsob je udělat si z aplikace ranní a večerní návyk. Nejvhodnější čas pro aplikaci je po sprše či koupeli, kdy je pokožka zahřátá a její póry jsou otevřené, což napomáhá absorpci.

Tento sprej je vhodný pro lidi jakéhokoli věku. Pro děti doporučujeme snížit dávku na polovinu, protože potřebují doplňovat menší množství hořčíku než dospělí.

Pocit mravenčení či štípání je během prvních aplikacií naprosto normální a je známkou nedostatku hořčíku. Tento problém postupně vymizí tím, jak se hladina hořčíku v těle bude zvyšovat.

Magnéziový Olej Sensi Spray je vhodný užívat během těhotenství.

Upozornění:

Neužívat v blízkosti očí a otevřených ran

Počet dávek v balení, hromadné balení, hmotnost, sazba DPH a další údaje
Počet dávek v balení 80
Udává počet jednotlivých dávek výrobku v balení.
otaznik
Celková hmotnost včetně obalu 220 g
Udává celkovou hmotnost výrobku včetně jeho obalu.
otaznik
Hromadné balení 1 ks
Udává počet kusů (kartonové množství) výrobku v hromadném balení (v kartonu)
otaznik
Sazba DPH 21 %
Měrná cena
Magnéziový olej sensi spray 150ml 258 Kč / 100 ml
Alternativní zboží
Napište dotaz k produktu, hodnocení nebo recenzi k výrobku Easy Body - Magnéziový olej sensi spray 150ml

Ke zboží Magnéziový olej sensi spray 150ml nebyla otevřena žádná diskuze,otázka ani odpověď. Buďte první.
Napište dotaz k produktu, hodnocení nebo recenzi.

Změna popisu a složení zboží, fotografií a cen vyhrazena. Etiketa výrobku a jeho balení se může lišit od zobrazené verze v závislosti na aktuálním balení od výrobce

košík
0 kusů
0
NOVINKY

Alfalfa BIO 180 kapslí

Alfalfa BIO 180 kapslí
299 Kč
(-10%) 332 Kč

Reishi BIO 180 kapslí

Reishi BIO 180 kapslí
339 Kč
(-10%) 376 Kč
377 461 999, 373 701 730


Použité obrázky jsou ze serveru
Copyright (c) 123RF Stock Photos