Home > Iontové nápoje > tekuté > Dobrá voda 500ml

Dobrá voda 500ml

Iontové nápoje - tekuté

Druh Cena Množství

momentálně nedostupný
25 Kč

Další informace k produktu Dobrá voda 500ml

Podrobný popis
Dobrá voda 500ml

Každá kapka Dobré vody pochází z hlubinného jezera v oblasti Novohradských hor, jejichž příroda je nejdéle chráněná v Evropě. Ať už sportujete silově, nebo vytrvalostně, pro Váš pitný režim je důležitá kvalitní voda, která zabezpečí hydrataci organismu během sportovních aktivit i po nich. Díky obsahu těch nejlehčích minerálů a příjemné chuti může Dobrá voda tvořit základ každodenního pitného režimu sportovce. Přírodní, nejlehčí minerální voda pro každý den (s nízkým obsahem minerálních látek).

  • neperlivá
  • jemně perlivá

Lokalita: Byňov, název zdroje: Dobrá voda

Každá kapka Dobré vody pochází z hlubinného jezera v oblasti Novohradských hor. Více než 260 metrů pod zemí, chráněná od všeho, co se děje na povrchu, je ukrytá voda s těmi nejlehčími minerály, jaké můžeme našemu tělu dát. Dobrá voda představuje čistotu, zachovalost a prastarou krásu české přírody, o kterou je nutno pečovat každý den. K získávání Dobré vody proto využíváme výhradně moderní technologie, které nám pomáhají chránit její unikátní zdroj a zachovávat její přirozenou kvalitu.

Díky obsahu těch nejlehčích minerálů a příjemné chuti může Dobrá voda tvořit základ každodenního pitného režimu sportovce i celé jeho rodiny a její neperlivá varianta je vhodná i pro přípravu kojenecké stravy.

Celkové množství vody v těle člověka - muži 60 %, ženy 50 %, kojenci až 77 %. Zhruba 20 % vody přijmeme z jídla, zbylých 80 % musíme přijmout v tekutinách. Nejpřirozenějším a nejzdravějším nápojem pro člověka je voda – žádné kalorie, žádný cukr a bez chemických přídavků.

Věděli jste, že příjem min. 2 litrů vody denně ze všech zdrojů přispívá k udržení normálních tělesných a rozpoznávacích funkcí? Voda pro krásnou pleť - méně vysušená, více vláčná, hebká a pružná.

Lidské tělo je z přibližně 70 procent složené z vody. Její nedostatek tak velmi negativně ovlivňuje naše zdraví. S dehydratací přichází bolesti hlavy, únava, nervozita, ale třeba i zhoršená schopnost soustředění. Aby tělo správně fungovalo, je potřeba mu denně dodat dva až tři litry vody. Voda se ale musí doplňovat průběžně, litr vody najednou tělo jenom zbytečně zatíží a stejně ho nedokáže zpracovat.

Rozvržení příjmu tekutin při sportovní aktivitě

Přibližně 2 hodiny před výkonem vypít 500 ‒ 600 ml tekutin, v průběhu aktivity doplňovat 150 ‒ 350 ml tekutin každých 15 ‒ 20 minut, pokračovat v pravidelné hydrataci ještě alespoň dvě hodiny po výkonu. Když máte žízeň, už je většinou pozdě. Mějte svůj pitný režim pod kontrolou!

Je důležité hydratovat před i v průběhu aktivity:

  • při vysoké zátěži může tělo ztratit až 1,5 litru tekutin během hodiny, vstřebat ale dokáže pouze 0,6 až 0,8 litru za hodinu
  • po běžném výkonu se tělo rehydratuje přibližně 4 hodiny, při náročném výkonu až 24 hodin
  • lépe se vstřebávají chladnější tekutiny, ideální teplota je v létě kolem 16 °C, v zimě 20 ‒ 25 °C
  • čím blíže aktivitě, tím menší by měl být obsah cukru v nápoji, neměl by ho obsahovat víc než 2,5 %

SLOŽENÍ

Dobrá voda 500ml

obsahuje: viz tabulka hodnot

DÁVKOVÁNÍ

Dobrá voda 500ml

Užívejte dle potřeby

UPOZORNĚNÍ

Uchovávejte v chladu a chraňte před přímým slunečním světlem. Chraňte životní prostředí, recyklovatelný obal. Neperlivá - plněno v ochranné atmosféře. 

Počet dávek v balení, hromadné balení, hmotnost, sazba DPH a další údaje
Počet dávek v balení 33
Udává počet jednotlivých dávek výrobku v balení.
otaznik
Hromadné balení 1 ks
Udává počet kusů (kartonové množství) výrobku v hromadném balení (v kartonu)
otaznik
Sazba DPH 21 %
Adresa výrobce:
Fitsport Jiří Trampota, Chrástecká 1309/20 Plzeň 31200 Česká republika
Uvádí na trh:
Fitsport Jiří Trampota, Chrástecká 1309/20 Plzeň 31200 Česká republika
Měrná cena
Dobrá voda 500ml 5 Kč / 100 ml
Další alternativní zboží
Napište dotaz k produktu, hodnocení nebo recenzi k výrobku Fitsport - Dobrá voda 500ml

Ke zboží Dobrá voda 500ml nebyla otevřena žádná diskuze,otázka ani odpověď. Buďte první.
Napište dotaz k produktu, hodnocení nebo recenzi.

Změna popisu a složení zboží, fotografií a cen vyhrazena. Etiketa výrobku a jeho balení se může lišit od zobrazené verze v závislosti na aktuálním balení od výrobce

košík
0 kusů
0


 377 461 999, 373 701 730


Použité obrázky jsou ze serveru
Copyright (c) 123RF Stock Photos