Penco

Naše společnost byla založena v roce 1990 skupinou vědeckých pracovníků v oboru fyziologicky aktivních látek pro výživu. Od svého založení plníme cíl, který jsme si stanovili na počátku - přinášet vám na trh nové výrobky, ...

Naše společnost byla založena v roce 1990 skupinou vědeckých pracovníků v oboru fyziologicky aktivních látek pro výživu.

Od svého založení plníme cíl, který jsme si stanovili na počátku - přinášet vám na trh nové výrobky, jež jsou založeny na nejnovějších poznatcích biochemie a jsou vyráběny pouze z nejkvalitnějších surovin od renomovaných evropských výrobců. Realizace tohoto cíle se promítá do všech výrobků, které nesou značku PENCO, ať už je to speciální výživa pro sportovce (kreatin, BCAA, energetické gely, karnitin, spalovače tuků, gainery, proteiny, směsi aminokyselin, iontové nápoje, energetické tyčinky), či redukční program a další doplňky zdravé výživy. Protože naším hlavním cílem a krédem je, abyste byli spokojenými spotřebiteli, vyznačují se naše výrobky znamenitou chutí, přesným obsahem deklarovaného množství živin a účinných látek, stabilitou výrobku po celou dobu uvedené trvanlivosti výrobku a příznivou cenou. Zdravotní nezávadnost a deklarovaný obsah účinných látek jsou průběžně i namátkově kontrolovány Státní laboratoří ČR.

V současné době obsahuje nabídka PENCO bezmála 60 položek. Každý rok ji rozšiřujeme o další vysoce kvalitní produkty. Úlohou těchto výrobků je snižovat riziko onemocnění, pomáhat sportovcům k vynikajícím výkonům a nám všem k plnějšímu prožití života. Proto při vývoji výrobků spolupracujeme vždy s týmem vědeckých pracovníků a lékařů, využíváme zkušeností a potřeb vrcholových sportovců, konzultujeme nové podněty s prodejci a obchodníky, kteří jsou ve stálém kontaktu s vámi - našimi zákazníky.

Naše společnost má implementovaný systém HACCP- systém kontroly kritických bodů, která zajišťuje vysokou kvalitu výroby, dodržování požadovaných pracovních postupů a kontrolu jakosti použitých surovin i výsledných produktů.

Jasný negativní postoj vůči jakýmkoliv látkám dopingového charakteru vyústil v úzkou spolupráci s Českým antidopingovým výborem, který na základě provedených kontrol doporučuje naší společnost jako spolehlivého výrobce funkční výživy pro sportovce.

Jsme hrdi, že pomáháme vytvářet podmínky pro přípravu řady tuzemských i zahraničních vrcholových sportovců a velmi nás těší, že se tak můžeme podílet na jejich úspěších, které jsou více než často završené mistrovským titulem. Věříme také, že i pro Vás budou naše produkty přínosem, který ve svém aktivním životě jistě oceníte.

S přáním pevného zdraví, spokojenosti a vitality

Vaše společnost PENCO

Adresa výrobce: PENCO spol. s r.o., Areál Impera, Oderská 333/5, 196 00 Praha 9 Čakovice

Uvádí na trh: PENCO spol. s r.o., Areál Impera, Oderská 333/5, 196 00 Praha 9 Čakovice

Celý popis

od 15,70 Kč do 1 822,80 Kč
-
výpis typu seznam výpis typu náhled
+ DÁREK
výrobce: Penco
obsah proteinů: 11%
768

Nacházíte se v kategorii: Penco

košík
0 kusů
0


 377 461 999, 373 701 730


Použité obrázky jsou ze serveru
Copyright (c) 123RF Stock Photos