Home > Galerie sportovců > Atletika > Hrochová Tereza

Hrochová Tereza

Fantastické světové stříbro pro Terezu Hrochovou.


Mistrovství světa v běhu do vrchu vidělo životní výkon škodovácké atletky. Městečko Villa La Angostura v Argentíně na pomezí mezi Patagonií a obávaným pohoří And hostilo 35. Mistrovství světa v běhu do vrchu. To, co se nepovedlo české výpravě na mistrovství světa v DOHA, si česká výprava plnými doušky nahradila právě na tomto světovém šampionátu. Plzeňská Tereza Hrochová obsadila v největší světové konkurenci fantastické 10. místo v individuálním závodě a v týmové soutěži dokonce české atletky vybojovaly neuvěřitelné 2. místo. Týmová soutěž se hodnotila z třech nejlepších výsledků závodnic z každého státu. K desátému místu Terezy Hrochové se přidala ještě na 11. místě Pavla Schorná Matyášová a vše vyšperkovala na čtvrtým místě Adéla Stránská. Že to byl den D pro českou atletiku, ukázali celému světu i muži, kteří dokonce týmovou soutěž vyhráli a bronz slavily v kategorii týmů i juniorky. Nad českými výsledky na mistrovství světa kroutili v úžasu hlavou takové atletické velmoci jako je USA, Velká Británie včetně zbytku světa. Česká atletika zaznamenala jeden z největších úspěchů tohoto roku, který zajisté obletí svět. Že je součástí tohoto běžeckého zázraku z And i jedna ze škodováckých atletek, už snad nemůže nikoho překvapit. Město Plzeň má prostě atletiku v krvi.
Děkujeme Vám za Vaši podporu královny sportu, která je vidět i ve světě.

Černý Michal

Mistrovství Evropy 2019
Ve švýcarském Zermattu skončilo mistrovství Evropy v běhu do vrchu. Naše Tereza Hrochová se podle očekávání skutečně předvedla v nejlepším světle. Desetikilometrovou trať s převýšením přes 1000m zvládla jako devatenáctá nejlepší v Evropě. Díky tomuto umístění dopomohla českému týmu žen na celkové šesté místo v Evropě. A to je v zemi, kde o pořádnou horu ani nezavadíte parádní úspěch. Jeden z nejtěžších závodů v kariéře Terky byl tak odměněn i nejlepším životním výsledkem. Je to další skvělý výsledek jak pro Terku tak pro náš klub. Jedná se totiž už o čtvrtou členku našeho klubu, která bude mít po letošní sezóně umístění v evropské desítce.
MČR 2018
 
Kousek kousíček za dvojnásobným ziskem medailí zůstala Tereza Hrochová. Hrochová potvrdila jednu z rolí favoritek na 3000m př , když si do cíle doběhla pro bronzovou medaili, aby o pár hodin déle svedla nádherný souboj ve finálovém běhu na 1500m, kde jí nakonec další bronzová medaile unikla ve finiši.

zobrazeno záznamů: 1 - 5

košík
0 kusů
0
NOVINKY

Okufit 30 kapslí

Okufit 30 kapslí
290 Kč
(-10%) 322 Kč

99% HHC Mango Vape

99% HHC Mango Vape
690 Kč
(-10%) 766 Kč


 Zinek 25mg 500 tablet

Zinek 25mg 500 tablet
od 279 Kč
(-36%) 438 Kč

 

 
377 461 999, 373 701 730


Použité obrázky jsou ze serveru
Copyright (c) 123RF Stock Photos